Pod ozdobený vánoční strom vás odveze GWP Zimní projížďka | Matyho kostky

Pod ozdobený vánoční strom vás odveze GWP Zimní projížďka

Vánoce se kvapem blíží, a tak není divu, že LEGO přidalo mezi dárky k nákupu dvě novinky s tematikou těchto oblíbených svátků. Po několika předchozích GWP, pro jejichž získání bylo třeba utratit opravdu velké peníze, je tentokrát hranice nastavena docela rozumně. I tak to bude v tomto finančně náročném období zásah do peněženek.

Zimní projížďka

Stavebnici 40603 Zimní projížďka získají členové programu Insiders od 1. do 14. 12. 2023 za útratu v minimální výši 3 999 Kč v e-shopu a kamenných obchodech LEGO. Stavebnice obsahuje celkem 153 dílů, ze kterých vznikne pěkně tvarovaný kočár tažený jedním koněm. Kočár měří přes 24 cm na délku, 6 cm na šířku a 9 cm na výšku. To jsou na dárek k nákupu docela slušné rozměry. Povoz odveze 3 minifigurky – dva pasažéry a jednoho kočího. Všechny tyto postavy samozřejmě najdete v balení. Že se jedná o zimní vyjížďku prozradí ošacení postav a také vánoční dekorace na kočáru. Kromě figurek můžete do zadní části naložit také zavazadlo. Hlavním designovým prvkem kočáru jsou bezesporu zdobná zadní kola. Povedený je také rudý interiér.

Set 40603 Zimní projížďka obsahuje 153 dílků a lze ho získat za nákup v minimální hodnotě 3 999 Kč v LEGO obchodech a e-shopu ve dnech 1. až 14.prosince 2023.

Sada vánočních ozdob

Ve stejném období je k dostání také stavebnice 40604 Sada vánočních ozdob. Pro její získání je třeba nakoupit alespoň za 1 899 Kč. Sadu 3 identických ozdob (liší se pouze barvou) navrhl legendární LEGO designer Chris McVeigh, z jehož pera je třeba námi nedávno testované Přírodovědné muzeum. Každý ornament měří přes 9 cm na výšku, 7 cm na šířku a 7 cm do hloubky. Balení celkově obsahuje 182 kostek. Díky stejnému designu všech ozdob lze kostky mezi nimi měnit a vytvořit tak nové barevné kombinace.

Set 40604 Sada vánočních ozdob obsahuje 182 dílků a lze ho získat za nákup v minimální hodnotě 1 899 Kč v LEGO obchodech a e-shopu ve dnech 1. až 14.prosince 2023.

Ponoř se do LEGO světa hlouběji 🤿

Pro milovníky podcastů nově připravujeme Podcast v kostce. V něm každý měsíc probíráme nové stavebnice, články i události trochu více do hloubky a trochu méně objektivně. 🙂

Týden v kostce je můj pravidelný e-mailový newsletter, který každé úterý přináší přehled nových článků na mém blogu, aktuality ze světa LEGO, nově odhalené sety a nejzajímavější aktuální slevy. Starší vydání si můžete přečíst zde.

Vlastimil Novák

Chlapík, kterého baví LEGO, a to nejen jeho stavění, ale i psaní o něm. Kromě této stavebnice mezi jeho koníčky patří moderní technologie (vesmírné lety, mobily, PC, 3D tisk), cestování, četba a samozřejmě trávení času s rodinou. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama