LEGO vytasilo Wolverinovy adamantiové drápy | Matyho kostky

LEGO vytasilo Wolverinovy adamantiové drápy

Disney chystá pro svou vlastní streamovací platformu nový animovaný seriál X-Men ’97. Fanoušci hrdinů i padouchů se premiéry dočkají ke konci letošního roku. Celkem vznikne 10 epizod. LEGO se rozhodlo pořad doprovodit stavebnicí 76250 Wolverinovy adamantiové drápy. Novinka navazuje na podobný model ze světa Marvel 76191 Rukavice nekonečna.

Rukavice s vysunutými drápy měří na výšku (včetně podstavce) 37 centimetrů. Šířka je 14 cm a hloubka 9 cm. Model se skládá z 596 kostek. Prsty je možné ohýbat a drápy případně úplně odebrat. Základnu zdobí plaketa s retro logem seriálu.

Marketing chystaného seriálu je jedna věc, dát stavebnici smysl je však něco úplně jiného. V tomto případě ho hledám marně. Mám pocit, že LEGO chce za každou cenu využít již hotový, a docela povedený, model ruky. Set je alespoň slušným zdrojem tmavě modrých dílů. Navíc je škoda, že drápy mají lesklý povrch jen z horní strany, spodek je tvořen obyčejnými šedými kostkami.

Set 76250 Wolverinovy adamantiové drápy obsahuje 596 dílů a bude v prodeji od 1. srpna 2023 za doporučenou cenu 1 879 Kč.

Ponoř se do LEGO světa hlouběji 🤿

Pro milovníky podcastů nově připravujeme Podcast v kostce. V něm každý měsíc probíráme nové stavebnice, články i události trochu více do hloubky a trochu méně objektivně. 🙂

Týden v kostce je můj pravidelný e-mailový newsletter, který každé úterý přináší přehled nových článků na mém blogu, aktuality ze světa LEGO, nově odhalené sety a nejzajímavější aktuální slevy. Starší vydání si můžete přečíst zde.

Vlastimil Novák

Chlapík, kterého baví LEGO, a to nejen jeho stavění, ale i psaní o něm. Kromě této stavebnice mezi jeho koníčky patří moderní technologie (vesmírné lety, mobily, PC, 3D tisk), cestování, četba a samozřejmě trávení času s rodinou. 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
guest

0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama