LEGO oslavuje nový školní rok v Bradavicích a my můžeme s ním | Matyho kostky

LEGO oslavuje nový školní rok v Bradavicích a my můžeme s ním

Žáci v naší republice sice zasednou do školních lavic až v pondělí 4. září, ale oficiálně začíná nový školní rok již dnes. Nejinak je tomu ve škole čar a kouzel v Bradavicích. LEGO si k této události přichystalo pro své zákazníky hned několik pěkných slev a dárků. Tak si je pojďme společně projít. 

Dárky k nákupu

Od 1. do 10 září mohou členové programu LEGO Insiders získat ke svému nákupu v oficiálním e-shopu nebo kamenném obchodě dárky v podobě stavebnic. Za útratu za sety s tematikou Harry Potter přesahující 1 000 Kč je to polybag 30651 Famfrpálový trénink a nad 3 399 Kč pak 40598 Trezor v Gringottově bance. Druhou jmenovanou stavebnici lze propojit s nedávno představeným setem 76417 Gringottova kouzelnická banka – sběratelská edice, který si účastníci věrnostního programu mohou od dnešního dne přednostně objednat. 

Popisovat polybag Famfrpálový tréning je asi zbytečné. Jde o opravdu malou stavbičku z 55 dílků. I tak se ale autorům podařilo pěkně zachytit famfrpálovou arénu a bonusem je i minifigurka hráčky. Nemůže chybě ani zlatonka. 

Trezor v Gringottově bance je o dost zajímavější. Kromě možnosti propojit ho s letošním sběratelským Harry Potter setem může posloužit i jako kasička pro vaše úspory. Stavebnice se skládá z 212 kostek a měří přes 13 cm na šířku, 13 cm do hloubky a 12 cm na výšku. K trezoru vás ve vozíku na kolejích doveze minifigurka skřeta.

Slevy, obsah ke stažení a akce v obchodě

Kromě těchto dvou dárků k nákupu si LEGO přichystalo i slevy na vybrané produkty. S 20% slevou lze zakoupit dvojice zástav bradavických kolejí. Balíček statečnost a moudrost obsahuje zástavy Nebelvíru a Havraspáru, zatímco v Balíčku věrnost a odhodlání najdete zástavy Mrzimoru a Zmijozelu. Poslední dva dárky pro fanoušky představují zdarma stažitelný návod na sestavení kouzelnické hůlky a zoetrop s Harry Potterem. Po dobu trvání akce si navíc můžete ve značkové prodejně LEGO hůlku složit a zdarma odnést domů.

Ponoř se do LEGO světa hlouběji 🤿

Pro milovníky podcastů nově připravujeme Podcast v kostce. V něm každý měsíc probíráme nové stavebnice, články i události trochu více do hloubky a trochu méně objektivně. 🙂

Týden v kostce je můj pravidelný e-mailový newsletter, který každé úterý přináší přehled nových článků na mém blogu, aktuality ze světa LEGO, nově odhalené sety a nejzajímavější aktuální slevy. Starší vydání si můžete přečíst zde.

Vlastimil Novák

Sociální pracovník, kterého baví LEGO, a to nejen jeho stavění, ale i psaní o něm. Kromě této stavebnice mezi jeho koníčky patří moderní technologie (vesmírné lety, mobily, PC, 3D tisk), cestování, četba a samozřejmě trávení času s rodinou. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama