IKEA Bygglek 10krát jinak | Matyho kostky

IKEA Bygglek 10krát jinak

V druhé polovině loňského roku uvedla IKEA společně s LEGO Group na pulty svých obchodů novou řadu produktů s názvem BYGGLEK. Ta sestává z úložných boxů v několika velikostech a jednoho malého setu. Ačkoliv byli AFOLové z tohoto výsledku po dvou letech čekání od oznámení spolupráce zpočátku zklamáni (hádám, že většina z nich, včetně mě, očekávala sofistikovanější systém), nakonec jejich kreativní duše našly pro nové krabičky uplatnění nejen jako součást jejich MOCů, ale i domácností. Níže jsem pro vaši inspiraci vybral 10 nejzajímavějších:

10. Krabička na čaj

Tea anyone? od Marie Kalaoglou.

9. Chytrý květináč

6. Moderní dům

Bygglek Beach House od Lego Fjotten.

Reklama

5. Blacktroní základna 😭

Ve finále tak nudná bílá krabice bude asi v každé domácnosti vypadat trochu jinak – jak vypadají ty vaše? 🧐 Pochlubte se třeba na Instagramu s hashtagem #dnesstavim!

0 0 hlasů
Hodnocení článku
guest

0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama