Zavzpomínejte na devadesátky s LEGO Seinfeldem! | Matyho kostky
🏆 Pozor pozor, Souboj stavitelů byl zahájen!

Zavzpomínejte na devadesátky s LEGO Seinfeldem!

Ze studiových scén amerických televizních sitcomů se pomalu stává nová LEGO série! Po Teorii velkého třesku a bytech i kavárny z Přátel totiž nově přichází stavebnice s bytem a postavami ze seriálu Seinfeld.

Studiové kulisy jsou, podobně jako v případě např. Přátel, plné detailů, které jsou připomínkou těch nejikoničtějších momentů seriálu. Vedle toho uvnitř krabice najdete celkem pět minifigurek: Jerryho Seinfelda, George Constanzu, Cosma Kramera, Elaine Benes a Newmana. A k tomu je navíc součastí sady také malé sestavitelné pódium pro Jerryho stand-upy, kterými je seriál prokládán.

Set byl vydán v rámci řady LEGO Ideas, což znamená, že nebyl navržen uvnitř LEGO Group, nýbrž AFOLem – tentokrát se jím stal talentovaný stavitel Brent Waller z Austrálie, pro kterého je to již druhá takto realizovaná stavebnice, tou první se stal v roce 2014 [Ecto-1].

Původní návrh, který Brent vložil na LEGO Ideas.

Stavebnice 21328 Seinfeld obsahuje celkem 1 326 dílků a objednat si ji budete moci od 1. srpna (členové VIP už od 21. července) přímo z LEGO.cz za 2 099 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedna odpověď

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama