Zavzpomínejte na devadesátky s LEGO Seinfeldem! | Matyho kostky

Zavzpomínejte na devadesátky s LEGO Seinfeldem!

Ze studiových scén amerických televizních sitcomů se pomalu stává nová LEGO série! Po Teorii velkého třesku a bytech i kavárny z Přátel totiž nově přichází stavebnice s bytem a postavami ze seriálu Seinfeld.

Studiové kulisy jsou, podobně jako v případě např. Přátel, plné detailů, které jsou připomínkou těch nejikoničtějších momentů seriálu. Vedle toho uvnitř krabice najdete celkem pět minifigurek: Jerryho Seinfelda, George Constanzu, Cosma Kramera, Elaine Benes a Newmana. A k tomu je navíc součastí sady také malé sestavitelné pódium pro Jerryho stand-upy, kterými je seriál prokládán.

Set byl vydán v rámci řady LEGO Ideas, což znamená, že nebyl navržen uvnitř LEGO Group, nýbrž AFOLem – tentokrát se jím stal talentovaný stavitel Brent Waller z Austrálie, pro kterého je to již druhá takto realizovaná stavebnice, tou první se stal v roce 2014 [Ecto-1].

Původní návrh, který Brent vložil na LEGO Ideas.

Stavebnice 21328 Seinfeld obsahuje celkem 1 326 dílků a objednat si ji budete moci od 1. srpna (členové VIP už od 21. července) přímo z LEGO.cz za 2 099 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Jedna odpověď

Matyho kostky je web nadšence do LEGO kostek, který právě ukončil svá studia a nyní by také rád ukončil své temné období (tzv. dark ages) a po deseti letech opět začal rozšiřovat svou sbírku.

O tom, jak se mu to daří, ale i o mnoha dalších tématech, která mu přijdou zajímavá, píše tento blog.

Reklama