Aktualizováno: Pirátský ostrov, halloweenské doplňky a dvojnásobek Insiders bodů | Matyho kostky

Aktualizováno: Pirátský ostrov, halloweenské doplňky a dvojnásobek Insiders bodů

AKTUALIZACE: Zdá se, že LEGO si pro nakupující připravilo ještě jedno překvapení. Hned několik z vás nás upozornilo na další dárek k nákupu. Když utratíte alespoň 3 399 Kč, do nákupního košíku vám přiletí ještě set 40562 Mystická čarodějnice. LEGO e-shop se o ničem nezmiňuje, dle všech indicií jde tajnou odměnu pro ty největší utráceče.

Hned 3 speciální odměny si LEGO připravilo pro členy programu Insiders u příležitosti blížícího se Halloweenu, který připadá na 31. října. Dva fyzické produkty, na ty se podíváme blíže za chvilku, doplňuje možnost získat dvojnásobek bodů za nákup jakéhokoliv zboží v LEGO e-shopu a kamenných obchodech v období od 10. do 15. 10. 2023. LEGO navíc slibuje, že všechno zboží objednané do 26. 10. 2023 stihne dodat právě včas na jmenovaný svátek všech strašidel.

Strašidelný pirátský ostrov

Za útratu převyšující 2 599 Kč vás čeká odměna v podobě setu s názvem 40597 Strašidelný pirátský ostrov. Jak již vyplývá z názvu, stavebnice je kombinací témat piráti a nastávajícího Halloweenu. Z dostupných 214 kostek postavíte jeskyni se vstupem ve tvaru žraločí tlamy a strašidelně nazdobenou zříceninu hradu. Pirát připlouvající na voru si jde pro truhlu s pokladem. Minifigurku piráta doplňuje ještě netopýr. Ostrov měří přes 12 cm na šířku, 13 cm na výšku a 9 cm do hloubky. Tento pěkný set je důkazem toho, že i z menšího počtu kostek se dá postavit povedená stavba. Toto GWP bude dostupné až do 22. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob.

VIP doplňky – Halloweenská legrace

V případě, že váš rozpočet nedovolí tak velkou útratu, abyste získali pirátský ostrov, LEGO nabízí levnější alternativu. Za nákup v hodnotě 1 299 Kč a více získáte balíček halloweenských doplňků s číslem 40608. V plastovém balíčku na vás čeká 118 kusů kostek a nejrůznějších doplňků, či příslušenství pro minifigurky. Vše samozřejmě v duchu strašidel a tajemna. Pokud se chystáte stavět cokoli s tématem Halloweenu, tohle je GWP přímo pro vás. LEGO na svém webu neuvádí, do kdy je možné Halloweenskou legraci k nákupu získat, ale předpokládám, že termín bude stejný jako v případě Strašidelného pirátského ostrova, tedy do 22. 10. 2023.

Ponoř se do LEGO světa hlouběji 🤿

Pro milovníky podcastů nově připravujeme Podcast v kostce. V něm každý měsíc probíráme nové stavebnice, články i události trochu více do hloubky a trochu méně objektivně. 🙂

Týden v kostce je můj pravidelný e-mailový newsletter, který každé úterý přináší přehled nových článků na mém blogu, aktuality ze světa LEGO, nově odhalené sety a nejzajímavější aktuální slevy. Starší vydání si můžete přečíst zde.

Vlastimil Novák

Sociální pracovník, kterého baví LEGO, a to nejen jeho stavění, ale i psaní o něm. Kromě této stavebnice mezi jeho koníčky patří moderní technologie (vesmírné lety, mobily, PC, 3D tisk), cestování, četba a samozřejmě trávení času s rodinou. 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
guest

0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama