Novinka LEGO Super Mario: Ikonická cihlička s otazníkem | Matyho kostky

Novinka LEGO Super Mario: Ikonická cihlička s otazníkem

LEGO Group se v rámci řady Super Mario už podruhé ohlíží zpět do historie této slavné videohry – po konzoli Nintendo Entertainment System a původní hře Super Mario je tentokrát středem pozornosti o dekádu mladší Nintendo 64, respektive hra Super Mario 64, která se stala první 3D videohrou ze světa malého vousatého instalatéra.

Hlavní částí je obrovská a ikonická cihlička s otazníkem, po jejímž otevření pomocí důmyslného systému sestaveného z kostek se vám zjeví 4 úrovně z původní hry v microscale měřítku: Peach’s Castle, Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain a Lethal Lava Trouble.

🗞 Týden v kostce

Pokud vás článek zaujal, budu rád, když se přihlásíte k odběru Týdne v kostce, newsletteru, ve kterém každý týden najdete nově představené stavebnice, nové články z mého blogu, zajímavosti i aktuální slevy. 🙂

Vedle toho set obsahuje také deset z kostek postavených mikrofigurek se kterými můžete úrovně procházet. Stavebnice je navíc stejně jako loňský NES kompatibilní s interaktivními figurkami Maria a Luigiho, které jsou součástí startovacích sad LEGO Super Mario pro děti. Díky tomu můžete svůj model doplnit o unikátní zvuky a hudbu a dokonce hledat deset skrytých Power Stars, které odhalí tajné reakce figurek.

Stavebnice 71395 Super Mario 64: akční kostka s otazníkem obsahuje celkem 2 064 kostek a bude dostupná od 1. října za 4 499 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Matyho kostky je web nadšence do LEGO kostek, který právě ukončil svá studia a nyní by také rád ukončil své temné období (tzv. dark ages) a po deseti letech opět začal rozšiřovat svou sbírku.

O tom, jak se mu to daří, ale i o mnoha dalších tématech, která mu přijdou zajímavá, píše tento blog.

Reklama