Nové GWP přináší zábavu a kreativitu | Matyho kostky

Nové GWP přináší zábavu a kreativitu

Hned dva dárky můžete aktuálně získat při nákupu v oficiálních obchodech a e-shopu LEGO. Za útratu přes 2 099 Kč v době od 21. 7. do 6. 8. 2023 získají členové VIP klubu set 40593 Zábavná kreativita 12 v 1.

Sympatická modrá krabička obsahuje 279 kostek, ze kterých lze sestavit 12 připravených stavbiček, ale samozřejmě i mnoho dalšího dle vlastní fantazie. Návrháři z dostupných kostek vymysleli modely letadélka, plachetnice, chatičky, kraba, koaly, majáku, hradu z písku, zmrzliny, kolotoče a táboráku. Nutno podotknout, že kromě kraba a zmrzliny, nelze sestavit více modelů současně. Ať se rozhodnete stavět podle návodu, nebo na základě vlastních nápadů, jisté je, že set poslouží jako dobrý zdroj drobných dílků různých barev.

Abych vás neochudil o všechny informace, doplním ještě další podstatnou věc. Když se totiž rozhodnete utratit 3 999 Kč, dostanete navíc i dárek, který již známe z dubna. Jedná se o povedenou stavebnici 40588 Květináč, o které jsem již psal. Tato akce pro změnu platí jen do konce měsíce července.

Ponoř se do LEGO světa hlouběji 🤿

Pro milovníky podcastů nově připravujeme Podcast v kostce. V něm každý měsíc probíráme nové stavebnice, články i události trochu více do hloubky a trochu méně objektivně. 🙂

Týden v kostce je můj pravidelný e-mailový newsletter, který každé úterý přináší přehled nových článků na mém blogu, aktuality ze světa LEGO, nově odhalené sety a nejzajímavější aktuální slevy. Starší vydání si můžete přečíst zde.

Vlastimil Novák

Chlapík, kterého baví LEGO, a to nejen jeho stavění, ale i psaní o něm. Kromě této stavebnice mezi jeho koníčky patří moderní technologie (vesmírné lety, mobily, PC, 3D tisk), cestování, četba a samozřejmě trávení času s rodinou. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama