LEGO slaví Den dětí pěkným GWP a slevami | Matyho kostky

LEGO slaví Den dětí pěkným GWP a slevami

K blížícímu se Mezinárodnímu dni dětí si LEGO připravilo akci v podobě dárku k nákupu a slev na vybrané produkty. K nákupu za minimálně 2 599 Kč v období od 22. 5. do 3. 6. 2023 v e-shopu a kamenných prodejnách mohou členové VIP programu získat stavebnici 40589 Hřiště s pirátskou lodí.

Roztomilý setík se tematicky drží příležitosti, ke které byl vydán. Hlavním prvkem je zde pirátská loď protnutá klouzačkou. Na její zadní straně je lezecká stěna. V přední části plavidlo doplňuje otočná chobotnice a náznak pláže. Správným pirátům nemůže chybět ani palma a truhla se zlatým pokladem a diamantem. Hlavonožce doplňuje ještě krab a mezi faunu bychom mohli počítat i zlatou žabku na přídi lodě. V této barvě ji nevídáme úplně často.

Stavebnice obsahuje 168 kostek a má rozměry přes 12 cm na výšku, 25 cm na šířku a 14 cm do hloubky. A co by to bylo za hřiště, kdyby na něm nebyly žádné děti. LEGO na ně nezapomnělo a přidalo hned 2 dětské minifigurky. Obě mají stylové pirátské ošacení a k dispozici šavle.

Ve slevě nyní najdete 36 produktů z různých řad. Obvyklá srážka z původní ceny je v hodnotě 20 %. Za zajímavou cenu nyní můžete pořídit třeba set 76215 Black Panther.

Vlastimil Novák

Chlapík, kterého baví LEGO, a to nejen jeho stavění, ale i psaní o něm. Kromě této stavebnice mezi jeho koníčky patří moderní technologie (vesmírné lety, mobily, PC, 3D tisk), cestování, četba a samozřejmě trávení času s rodinou. 

Ponoř se do LEGO světa hlouběji 🤿

Pro milovníky podcastů nově připravujeme Podcast v kostce. V něm každý měsíc probíráme nové stavebnice, články i události trochu více do hloubky a trochu méně objektivně. 🙂

Týden v kostce je můj pravidelný e-mailový newsletter, který každé úterý přináší přehled nových článků na mém blogu, aktuality ze světa LEGO, nově odhalené sety a nejzajímavější aktuální slevy. Starší vydání si můžete přečíst zde.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
guest

0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama