Mistr stavitel: Andrew Tate | Matyho kostky

Mistr stavitel: Andrew Tate

Secese, Art Deco i poválečná moderna – stavitel Andrew Tate se nebojí snad žádného architektonického stylu. I proto je pro mne, stavitele města, velkou inspirací, jelikož právě různorodá architektura pocházející z různých časových období dodává ulicím to pravé kouzlo, ať už se jedná ty skutečné či ty postavené z kostek LEGO.

Osobně například neustále bojuji se ztvárněním dekorativních prvků na fasádách typických českých historických městských nájemních domů a Andrewovy stavby mi byly nemalou inspirací jak se s nimi vypořádat. Ale jak už jsem zmínil výše, díky svému širokému rozsahu vás může tento AFOL inspirovat ať už stavíte funkcionalistickou vilu, pařížský bulvár nebo vesmírnou stanici inspirovanou stylem Art Deco. Níže se můžete přesvědčit sami!

💡

Andrew Tate na sociálních sítích:

10. Barrie’s Department Store

Zdroj: Flickr.

9. Astrid and Associates Architecture Firm

Zdroj: Flickr.

8. First Class Lounge (Idlebrick Airport)

Zdroj: Flickr.

7. The Coral Hotel

Zdroj: Flickr.

6. Avenue Saint-Jacques

Zdroj: Flickr.

5. Piazza Maria

Zdroj: Flickr.

4. Mid Century Home

Zdroj: Flickr.

3. Kahuka Koffee

Zdroj: Flickr.

2. The Arrivals Hall (Idlebrick Airport)

Zdroj: Flickr.

1. Theo’s Tailoring

Zdroj: Flickr.

Která stavba nejvíce zaujala vás? Nebo máte tip na stavitele, který by stál za zmínku v budoucnosti? Napište do komentářů!

0 0 hlasů
Hodnocení článku
guest

0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Ahoj, já jsem Pavel a Matyho kostky jsem v roce 2021 založil jako spojení mé touhy sdílet s ostatními českými AFOLy zajímavosti i novinky z fascinujícího světa kostek LEGO a lásky k mému synovci Matymu, který bohužel od narození bojuje se zákeřnou mozkovou obrnou a po kterém jsem taky tento projekt pojmenoval.

Od poloviny roku 2022 mi s naplňováním této mise pomáhá parťák Vlastimil, se kterým krom tohoto blogu také pravidelně tvoříme náš Podcast v kostce.

Reklama